• 1401/07/20 - 11:42
  • - تعداد بازدید: 187
  • - تعداد بازدید کنندگان: 169
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه
معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی ایران:

معاونت غذا ودارو دانشگاه ایران موفق به کسب رتبه نخست پایش ارزیابی عملکرد معاونت غذا و دارو سطح یک کشوری شد

روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی ایران-معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی ایران موفق به کسب رتبه نخست در پایش ارزیابی عملکرد معاونت های غذا و دارو دانشگاه های علوم پزشکی سطح یک کشوری در سال۱۴۰۰شد.

6158.mp3 معاونت غذا ودارو دانشگاه ایران موفق به کسب رتبه نخست پایش ارزیابی عملکرد معاونت غذا و دارو سطح یک کشوری شد

معاونت غذا ودارو دانشگاه ایران موفق به کسب رتبه نخست پایش ارزیابی عملکرد معاونت غذا و دارو سطح یک کشوری شد

 

روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی ایران-معاونت غذا و دارو  دانشگاه علوم پزشکی  ایران موفق به کسب رتبه نخست در  پایش ارزیابی عملکرد  معاونت های غذا و  دارو دانشگاه های علوم پزشکی سطح یک کشوری در سال۱۴۰۰شد.

به استناد نامه 60350/666 به تاریخ 2مهر1401 معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان غذا و دارو وزارت بهداشت و درمان آموزش پزشکی، معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی ایران درپایش ارزیابی عملکرد شاخص های معاونت های غذا و دارو سراسر کشور در سال1400  انجام شده توسط ادارات کل سازمان غذا و دارو و همچنین رتبه بندی معاونت های غذا و دارو طبق امتیازات کسب شده توانسته رتبه ی اول را در بین دانشگاه  های علوم پزشکی سطح یک کشوری  را کسب نماید.

لازم به ذکر است که این معاونت نیز در اجرای و پایش برنامه های عملیاتی مشترک کشور در سال1400 بین معاونت های غذا و دارو سطح یک کشور نیز مقام نخست را کسب نموده است.

  • گروه اخبار : اخبار معاونت غذا و دارو
  • کد خبر : 6158
:
کلیدواژه ها
محسن سالمی
خبرنگار

محسن سالمی

کامنت‌ها

0 کامنت برای این مطلب وجود دارد

کامنت

Template settings