دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences
  • درباره ما
  • مدیریت غذا و آرایشی
  • مدیریت داروئی
  • مدیریت آزمایشگاه
  • تحقیق و توسعه
  • تجهیزات پزشکی
  • اداره فرآورده های طبیعی سنتی و مکمل
  • اداره مبارزه با قاچاق کالا

بایگانی بخش اخبار

دسته بندی موضوعی مطالب | جستجوی پیشرفته | تعداد کل مطالب: 1398 | تعداد کل بازدید های مطالب: 723,519 |
نمایش مطالب منتشر شده از تاریخ   تا تاریخ


img_yw_news
چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ -

تبریک به مناسبت عید سعید قربان

روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه ایران

img_yw_news
سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ -

برگزاری ششمین کمیسیون فنی و قانونی با بررسی ۵۲پرونده در معاونت غذا و دارو دانشگاه ایران

روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه ایران –  ششمین کمیسیون فنی و قانونی با بررسی۵۲پرونده ، سه شنبه۱۴مرداد ماه ۹۹در معاونت غذا و دارو دانشگاه ایران برگزار شد.

img_yw_news
دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ -

اطلاعیه تاسیس داروخانه در روستای قشلاق از توابع ملارد

اطلاعیه تاسیس داروخانه در روستای قشلاق از توابع ملارد

img_yw_news
دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ -

به مناسبت روز جهانی هپاتیت

۲۸ ژوئیه )برابر با هفتم مرداد ماه  سال جاری )توسط سازمان جهانی بهداشت به عنوان روز جهانی هپاتیت نامگذاری شده تا با افزایش آگاهی از بیماری هپاتیت ویروسی  و التهاب کبد که باعث طیف وسیعی از مشکلات سلامتی از جمله سرطان کبد می شود به ارتقاء دانش و سلامت این عضو حیاتی پرداخته شود.

img_yw_news
دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ -

هفته حمایت از بیماران هموفیلی

  روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی ایران- یکم  لغایت هفتم مرداد  ماه ، هفته حمایت از بیماران هموفیلی نامگذاری شده است. بیماری هموفیلی نوعی اختلال  ژنتیکی خونریزی دهنده می باشد که ناشی از عدم وجود یا وجود سطوح پایین فاکتورهای انعقادی خون است که بدن در این حالت حتی با یک زخم کوچک قادر به جلوگیری و توقف خونریزی نمی باشد.

img_yw_news
یکشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ -

نشست رئیس سازمان غذا و دارو با رئیس دانشگاه ایران و معاونین غذا و دارو دانشگاه های علوم پزشکی استان تهران در معاونت غذا و دارو دانشگاه ایران

روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی ایران _نشستی با حضور رئیس سازمان غذا و دارو ، مدیر کل امور دارو و مواد تحت کنترل ، رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران، معاونین غذا و داروی  سه دانشگاه علوم پزشکی استان تهران، مدیر مجموعه مدد و مدیران معاونت غذا دارو دانشگاه ایران روز یکشنبه ۱۲مردادماه۹۹ در سالن کنفرانس معاونت غذا و دارو دانشگاه ایران برگزار گردید

img_yw_news
یکشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ -

برگزاری مانورهای نظارتی اداره نظارت بر دارو و مواد اعتیاد آور معاونت غذا و دارو در بحران کرونا

  روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه ایران- از ابتدای شیوع بیماری کرونا تاکنون مانورهای نظارتی متعددی جهت بررسی عملکرد داروخانه های تحت پوشش و نظارت بر چگونگی عرضه ماسک و محلولهای ضدعفونی کننده توسط بازرسان معاونت غذا و دارو  به طور مستمر و شبانه روزی درحال انجام می باشد.

img_yw_news
یکشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ -

ارسال سری سوم پانسمان های تخصصی و ویژه بیماران ای بی در سال جدید توسط معاونت غذا و دارو دانشگاه ایران

روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه ایران- سری سوم پانسمان های تخصصی و ویژه بیماران ای بی (پروانه ای) در سال ۹۹ که با توجه به نیاز ها و شرایط  بیماران EB طبق نظر کمیته تخصصی با مجوز اداره کل تجهیزات پزشکی سازمان غذا ودارو تهیه گردید ، پانسمان  تخصصی مورد نیاز ۷۰۰بیمار ای بی به صورت رایگان توسط معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی ایران درمردادماه ۹۹ در اختیار خانه ای بی قرار گرفت.

img_yw_news
چهارشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۹ -

پایش و کنترل باقی مانده سموم دفع آفات نباتی در مواد غذایی توسط آزمایشگاه کنترل غذا و دارو دانشگاه ایران

روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی ایران- برنامه های پایش وجود باقی مانده ی سموم در مواد غذایی در راستای اطمینان از رعایت حداکثر مجاز باقیمانده سموم در کشور طی سال های اخیر به طور مستمر توسط آزمایشگاه کنرل غذا و دارو دانشگاه ایران  انجام شده است .

img_yw_news
شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۹ -

پنجمین جلسه کمیسیون فنی و قانونی با بررسی ۷۵ پرونده در ۲۴ تیر سال ۹۹ برگزار شد

به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو، پنجمین کمیسیون فنی و قانونی بررسی و صدور پروانه های بهداشتی و مجوزهای ورود مواد اولیه و فرآیند شده مواد غذایی

img_yw_news
دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۹ -

برگزاری چهارمین کمیسیون قانونی ماده ۲۰ امور داروخانه های معاونت غذا و دارو با حضور رئیس دانشگاه

درچهارمین کمیسیون قانونی ماده ۲۰ امور داروخانه ها در سال جاری با حضور رئیس دانشگاه ، معاون غذا و دارو و اعضای کمیسیون به پرونده 43 متقاضی رسیدگی و اعلام نظر گردید.

img_yw_news
یکشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۹ -

تشکیل دومین جلسه کمیته آمار، آموزش و اتاق فکر معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی ایران

روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه ایران- دومین جلسه کمیته آمار معاونت غذا و دارو با رعایت کلیه پرتکل های بهداشتی و رعایت فاصله اجتماعی به ریاست دکتر فاطمه فتحی معاون غذا و دارو و با حضور اعضاء کمیته روز چهارشنبه 25 تیرماه 99 در سالن اجتماعات معاونت غذا و دارو دانشگاه ایران برگزار شد.

img_yw_news
یکشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۹ -

برگزاری اولین کمیته پیگیری اجرای شیوه نامه مبارزه با قاچاق تجهیزات و ملزومات پزشکی دندانپزشکی سال 99 در معاونت غذا و دارو دانشگاه ایران

  اولین جلسه کمیته پیگیری اجرای شیوه نامه مبارزه با قاچاق تجهیزات و ملزومات پزشکی و دندانپزشکی روز یکشنبه 22 تیرماه 1399 به ریاست دکتر فاطمه فتحی معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی ایران و با حضور نماینده کمیسیون هماهنگی، برنامه ریزی و نظارت برمبارزه با قاچاق کالا و ارز استان و نمایندگان دستگاه های عضو کمیته در محل سالن کنفرانس معاونت غذا و دارو دانشگاه ایران برگزار گردید .    

img_yw_news
شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۹ -

برگزاری پنجمین کمیسیون فنی و قانونی با بررسی پرونده در معاونت غذا و دارو دانشگاه ایران

روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه ایران –  پنجمین  کمیسیون فنی و قانونی با بررسی75پرونده ، سه شنبه24 تیر ماه 99در معاونت غذا و دارو دانشگاه ایران برگزار شد.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹ -

برگزاری کارگروه سلامت زنان در معاونت غذاوداروی دانشگاه علوم پزشکی ایران

روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه ایران- اولین جلسه کارگروه سلامت زنان با حضور اعضاء کارگروه روز یکشنبه 22 تیرماه سال جاری در سالن کنفرانس معاونت غذا و دارو دانشگاه ایران برگزار شد.

img_yw_news
سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ -

مسابقه به مناسبت هفته مبارزه با قاچاق

مسابقه به مناسبت هفته مبارزه با قاچاق

img_yw_news
سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ -

کشف و ضبط محصولات بهداشتی قاچاق و مستعمل توسط تجهیزات پزشکی معاونت غذا و دارو

انبار بزرگی از محصولات بهداشتی غیر قانونی و قاچاق توسط اداره تجهیزات پزشکی معاونت غذا و دارو روز چهارشنبه 11 تیرماه سال جاری کشف و ضبط شد.

img_yw_news
سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ -

برگزاری جلسه کمیته پژوهش در نظام سلامت (HSR) در معاونت غذا و دارو

جلسه کمیته پژوهش در نظام سلامت (HSR)  در سال 99، با حضور دکتر فتحی معاون غذا و دارو، اعضای کمیته و مجریان طرح‌های در حال اجرا، روز یکشنبه 15تیر ماه سال جاری در سالن کنفرانس معاونت برگزارگردید.

img_yw_news
دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹ -

برگزاری نشست با مدیران شبکه های بهداشت و درمان تابعه در معاونت غذا و دارو دانشگاه ایران

روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی ایران- نشست با مدیران شبکه های  بهداشت و درمان تابعه با حضور معاون غذا و دارو، مدیر مجموعه مدد، مدیریت ها و روسای ادارات معاونت غذا و دارو روز یکشنبه 15 تیرماه 99 در سالن کنفرانس این معاونت برگزار گردید.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۹ -

برگزاری همزمان کمیته های تجویزو مصرف منطقی دارو و استوارد شیپ در معاونت غذا و دارو دانشگاه ایران

دو کمیته تجویز و مصرف منطقی دارو و کمیته استوارد شیپ  همزمان در  روز سه شنبه 10 تیر ماه 1399 در سالن اجتماعات معاونت غذا و دارو  دانشگاه ایران برگزار گردید.

img_yw_news
سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۹ -

برگزاری جلسه هماهنگی معاونت غذا و دارو و معاونت بهداشتی به منظور کنترل سلامت مواد غذایی

در راستای هماهنگی با معاونت بهداشتی و به منظور کنترل سلامت مواد غذایی در سطح عرضه و سایر مباحث مشترک، روز یکشنبه مورخ 8تیرماه99 جلسه ای به میزبانی معاونت غذا و دارو دانشگاه ایران در سالن کنفرانس این معاونت برگزار گردید.

img_yw_news
سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۹ -

پاسخگویی رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران از طریق سامانه ۱۱۱ اداره کل بازرسی استانداری تهران

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی ایران  روز چهارشنبه 11 تیر ماه  با حضور در اداره کل بازرسی استانداری تهران از ساعت 10 صبح تا 12،از طریق سامانه ۱۱۱ پاسخگوی شهروندان است.

img_yw_news
دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۹ -

گرامیداشت سالروز هفته مبارزه با قاچاق کالا و اعلام اقدامات آموزشی و نظارتی از سوی اداره مبارزه با قاچاق معاونت غذا و دارو

روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی ایران - به مناسبت فرارسیدن هفته مبارزه با قاچاق کالا و ارز از سوی مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) از تاریخ 6 لغایت 13 تیر ماه و پیروی از فرمان معظم له مبنی بر حمایت از تولید داخل و جهش تولید اقداماتی آموزشی و نظارتی در همین راستا توسط اداره مبارزه با قاچاق معاونت  در معرض دید مراجعه کنندگان ، کارشناسان و سایر گروههای هدف قرار گرفت.

img_yw_news
یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۹ -

تشکیل اولین جلسه کمیته سلامت بانوان و شورای امر به معروف و نهی از منکر معاونت غذا و دارو دانشگاه ایران

اولین جلسه کمیته سلامت بانوان همزمان با اولین جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر  معاونت غذا و دارو دانشگاه ایران در محل دفتر معاونت برگزار شد.

صفحه 1 از 56    
اولین
قبلی
1
...